Test Test Test

THL Koolituskeskuse koolitused

Tartu Haritlaste Liidu peamiseks tegevuseks on täiskasvanute koolitus (kogemus alates 1993.a.).
Kursusi korraldatakse nii eesti kui vene keeles.
Koolitusvaldkonnad:

  • Ettevõtlus
  • Raamatupidamine
  • Arvutikasutus
  • Keele kursused

Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba nr. 6441 HTM, 5686 HTM

Tartu Haritlaste Liit on kvalifitseeritud Eesti Töötukassa koolituskaardi koolitusteenuse pakkujaks 2012. aastaks.
 

 

 

Projekti Lemon video-töötuba ja koosolek Tartus

Interreg IV A raames toimuva projekti Lemon video-töötuba ja viimane koosolek toimusid sügiseses Tartus 20-21.oktoobril. Koosolek viidi läbi konverentsikeskuse "Dorpat" kenas seminariruumis. Tehti kokkuvõtteid projekti töörühmade tulemustest, arutleti põhjalikult tulevikuplaane ja rahastamisvõimalusi. Koos külastati projektipartneri Tartu Rahvaülikooli kunstikeskust, Vaksali 7.

Projekt nimetati õnnestunuks erinevate kriteeriumite järgi.

Ürituse teine päev möödus Antoniuse Gildis video-töötoas. Satu Nurmela, Pertti Jääska , Inkari Lindve ja Aleksander Jakobson filmisid ja koostasid õppetöö käigus sümboliterohke video, mille teemaks oli piiriülene koostöö Lemoni raames.

Video on kättesaadav projekti internetikeskkonnas siin.

Fototöötluse koolitus projekti Lemon raames

Tartu Haritlaste Liit (THL) korraldab projekti Lemon raames fototöötluskoolituse. Projekti üheks eesmärgiks on koolituskeskuste ja rahvaülikoolide arendamine, sealhulgas tutuvumine sotsiaalmeediaga. Paljud keskused on loonud kontod ja alustanud aktiivselt turundamist erinevates võrgustikes ning kanalites, nagu näiteks Facebook ja Youtube.
Fotod ning videod on olulised osad sotsiaalmeediast, mis tõmbavad tähelepanu ning aitavad kaasata sõpru ning tulevasi kliente meie võrgustikesse.

Projekti viimasel suurel seminaril Tartus, mis toimub oktoobris 2011, õpivad Lemoni partnerid valmistama videolõike enda kogemuste ja arvamuste kohta, mida nad projekti jooksul on õppinud.

THLi poolt korraldatud kursusel osalevad nii organisatsiooni enda töötajad kui ka projektipartnerid Tartu Rahvaülikoolist. Samuti erinevate koolituskeskuste ja mittetulundusühingute liikmed. Lektor on Grethe Rõõm, OÜ Mugul - fotograaf ja koolitaja. Kursus toimub Tartus 29.09, 30.09 ja 13.10.2011.

Fotosid kahest esimesest koolituspäevast saab vaadata projekti Lemon veebikeskkonnast siit

Inkari Lindve
Tartu Haritlaste Liit
Projekti Lemon assistent